Čistiace prípravky a upratovacie pomôcky pre firmy, dom a záhradu

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Podlahové umývacie a zametacie stroje

ČISTOTA a HYGIENA. Upratovanie a RUBBERMAID Commercial Products > ČISTIACA a upratovacia TECHNIKA

Podlahové umývacie automaty, zametacie stroje, priemyselné a profesionálné vysávače, jednokotúčové stroje ....

Čistiace automaty s chodiacou obsluhou a šírkou záberu od 350 do 850mm cm, sú vhodné na použitie na všetky tvrdé podlahy. Optimálnym nasadením kief, padov a chémie dosiahnete pri ich použití výborné výsledky.

Čistiace pojazdné automaty so záberovými  plochami od 650 do 1230mmm sú vhodné na čistenie supermarketov, garáži, hal, skladov, priemyselných priestorov s veľkou plochou.

Vysávače - výkonné priemyselné a profesionálné vysávače na denné vysávanie prachu a vysávanie vody. Vysoká sací výkon a bohaté príslušenstvo, rôzná veľkosť nádrží umožňujú široké možnosti uplatnenia. Hotely, administratíva, dielne, haly...

JEDNOKOTÚČOVÉ stroje - s rôznými otáčkami sú použiteľné na rôzne čistiace postupy. Silné motory, bohaté príslušenstvo a jednoduchá manipulácia sú ich prednosťou i pri radikálnom čistení a leštení podláh.

Zametacie stroje -  na zametanie prachu a nečistôt vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Delíme ich na sedačkové a s chodiacou obsluhou. Na výber sú mechanické, batériové a benzínovým ( dieslovým, LPG) motorom.


Za účelom upresnenia podkladov potrebných k vypracovaniu ponuky  kontaktujte nás.. Upratovacie, umývacie a čistiace stroje Vám nezáväzne a bezplatne predvedieme priamo v priestoroch Vašej prevádzky.

Sme pripravení poradiť Vám pri výbere najvhodnejšieho produktu a predviesť Vám výrobok priamo u Vás. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis, príslušenstvo a náhradné diely.

Súčasťou ponuky môže byť i príslušná chémia ku strojom a hygienické vybavenie priestorov (toalety, umývarne, dielne) príslušnými dávkovačmi, zásobníkmi ako i čistiace utierky a papierový program


Požiadajte nás o nezáväzné vypracovanie návrhu najvhodnejšieho komplexného riešenia a cenovej ponuky. Radi Vám poradíme.... vstup

Udržujte svoj svet čistý a zdravší ...


RESTORE & RUBBERMAID & SIMPLE
GREEN

EKOLOGICKÉ HYGIENICKÉ RIEŠENIA = ČISTOTA + HYGIENA + DOBRÝ POCIT

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky